خبر ملکی
آخرین وضعیت بررسی طرح نمایندگان برای ساماندهی بازار مسکن در کمیسیون عمران مجلس

 

صدیف بدری عضو کمیسیون عمران مجلس در  گفت و گو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری تسنیم ، با اشاره به آخرین وضعیت بررسی طرح تولید انبوه مسکن در این کمیسیون، گفت: حدود 18 جلسه حول این طرح در کمیسیون عمران برگزار شد و از زوایای مختلفی این طرح مورد بررسی قرار گرفت و پس از بررسی های لازم، این طرح برای بررسی بیشتر در صحن علنی پارلمان تقدیم هیئت رئیسه مجلس شده است.

وی با بیان اینکه این طرح با سه محور تامین زمین ارزان، منابع مالی و مصالح ارزان قیمت تهیه شده است، ادامه داد:بر اساس این طرح قرار است دولت اقدام به تولید چند میلیون واحد مسکونی در کشور کند تا بتواند بخشی از التهابات بازار مسکن را کاهش دهد.

نماینده اردبیل در مجلس با  اعلام اینکه این طرح  در نوبت اعلام وصول قرار دارد، اضافه کرد: انتظار این است که هیئت رئیسه مجلس  با عنایت به اهمیت این طرح در ساماندهی بازار مسکن هرچه زودتر و پس از بازگشت نمایندگان از حوزه های انتخابیه خود  نسبت به اعلام وصول آن اقدام کند.

عضو کمیسیون عمران مجلس تصریح کرد: قرار بر این شده است تا در دو هفته آینده نیز یعنی پس از بازگشت نمایندگان از سرکشی به حوزه های انتخابیه خود دیداری نیز درباره این طرح با آقای قالیباف رئیس مجلس  داشته  باشیم تا جمع بندی نهایی درباره این طرح داشته باشیم

دوشنبه سوم شهریور ۹۹

-تبلیغات-

مشارکت در ساخت

سپردن ملک

درخواست ملک

اخبار و قوانین ملکی

سوالات متداول

تماس با ما

جردن تقاطع ظفر پلاک 93

مدیریت:شهرام تی خوانی